NS BIKES

Rowery NS Bikes
to maszyny których chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Polski producent, najwyższa jakość, atrakcyjny design a to wszystko w dobrej cenie- to słowa podsumowujące NS'a. Rowery i komponenty tworzone są by sprostać ekstremalnym warunkom na trasach w górach czy lokalnym pumptracku. Twórcą marki jest sam Szymon Kobyliński, prekursor polskiego downhill'u. NS Bikes jest promowany przez sławnych Braci Godziek. Ich szalony styl w połączeniu z topowej klasy rowerami daje niesamowite show. Jesteś miłośnikiem "grawitacji"? Rowery z tej oferty są stworzone właśnie dla Ciebie!Dane kontaktowe producenta:
NS BIKES, Potokowa 20d, 80-283 Gdańsk, Polska, e-mail: detal@7anna.comRower dirt NS Bikes Metropolis 3 Cr-Mo w 100% gotowy
3 499,00 zł3 599,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 3 499,00 zł
- Producent: NS BIKES
dodaj do porównania
Rower Dirt NS BIKES Movement 24 2025 + Gratis Pomka
4 599,00 zł3 999,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 4 599,00 zł
- Producent: NS BIKES
dodaj do porównania
Rower górski NS BIKES ECCENTRIC ALU 29
8 999,00 zł6 385,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 8 999,00 zł
- Producent: NS BIKES
dodaj do porównania
Rower górski NS BIKES Define AL 160 27,5" w 100% gotowy
12 590,00 zł9 999,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 10 690,00 zł
- Producent: NS BIKES
dodaj do porównania
Rower górski NS Bikes Eccentric Cromo Mx Rozmiarów Cr-Mo w 100% gotowy
10 995,00 zł6 750,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 10 995,00 zł
- Producent: NS BIKES
dodaj do porównania
Rower górski NS Bikes Eccentric Lite 1 + Gratis
6 999,00 zł5 400,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 6 999,00 zł
- Producent: NS BIKES
dodaj do porównania
Rower górski NS Bikes Eccentric Lite 2 DEORE + Gratis Oświetlenie LED
4 995,00 zł3 999,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 4 995,00 zł
- Producent: NS BIKES
dodaj do porównania
Rower górski NS Bikes Synonym RC 1 Kashima w 100% gotowy
30 995,00 zł21 950,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 30 995,00 zł
- Producent: NS BIKES
dodaj do porównania
Rower górski NS Bikes Synonym RC 2 L w 100% gotowy + GRATIS
21 995,00 zł12 999,99 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 21 995,00 zł
- Producent: NS BIKES
dodaj do porównania
Rower gravel NS BIKES RAG+ 1 APEX + Gratis Pompka
9 195,00 zł5 819,99 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 9 195,00 zł
- Producent: NS BIKES
dodaj do porównania
Rower gravel NS BIKES RAG+ 2 Apex Mix Rozmiarów + Gratis
6 999,00 zł5 299,99 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 6 999,00 zł
- Producent: NS BIKES
dodaj do porównania
Rower miejski NS Bikes Crust + GRATIS
3 999,00 zł2 999,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 3 999,00 zł
- Producent: NS BIKES
dodaj do porównania
Historia marki NS Bikes
ma swój początek w 2001r. wtedy Szymon Kobyliński(właściciel firmy) zrezygnował z kariery muzycznej i założył małą firmę dystrybucyjną w Polsce w Trójmieście o nazwie 7Anna. Od 2003r. Szymon tworzył własną markę Northshore, która produkowała części rowerowe. Nazwa bardzo szybko zmieniła się w NS Bikes. Produkty, projektowano tak były gotowe sprostać ekstremalnemu przeznaczeniu, do tego były bardziej atrakcyjne cenowo co sprawiło, że towar sprzedawał się w bardzo szybkim tempie. W ciągu kolejnych lat działania marki spowodowały, że nawiązała ona współpracę z zagranicznymi dystrybutorami co pozwoliło jeszcze bardziej rozwinąć ofertę komponentów niedostępnych na tamtą chwilę w Polsce. W 2004r. marka rozpoczęła współpracę z zawodnikiem streetowym”Ernes'em”. Jego zamysłem było stworzenie najbardziej szalonych rowerów w historii. Po roku 2004 NS jest dystrybuowany do coraz większej ilości państw w Europie a oferta własnych produktów zwiększa się dynamicznie. Pojawia się rama Suburban narzucająca nowy kierunek design'u produktów NS. W 2007r. 7Anna tworzy bliźniaczą markę czyli Octane One, oferuje ona szeroką gamę komponentów w dobrym stosunku ceny do jakości. W 2009r. na rynek trafia rama „The Majesty”, która staje się hitem i jest wybierana przez wielu zawodników światowej klasy, ze względu na najniższą możliwą wagę, niesłychaną wytrzymałość i zaawansowaną geometrię. Trzech zawodników NS Bikes zdobywa wysokie miejsca dzięki tej ramie. Seria sukcesów została opisana w wielu magazynach na całym świecie. W 2011 roku do team'u NS'a dołączył Sam Pilgrim jeden z najbardziej utalentowanych zawodników w kategorii freestyle na świecie. W międzyczasie debiutuje model NS Soda i rama modelu Fuzz. W 2013r. Sam Pilgrim wygrywa FMB World Tour. Dwa lata później zostaje zaprezentowany model Snabb a rok po tym jego wersja na ramie wykonanej z włókna węglowego. Jest to pierwszy rower wyprodukowany przez NS Bikes z ramą z kompozytu. 2018 rok to wielki rok zmian w Teamie NS, zamiast Sam'a Pilgrim'a do drużyny dołącza Szymon Godziek. Rok później dołącza jego brat i razem zdobywają zasługi dla drużyny. W 2020r. w ofercie pojawił się rower do XC/ soft trail pod nazwą Synonym.
Oferta rowerowa NS Bikes
Rowery górskie Full-suspension NS Bikes: Define AL170 (1,2),Define AL 160,Define 150 (1,2)
Defline AL 130 (1,2), Fuzz (1,2), Snabb (E1,E2) Carbon, Snabb (E1, E2, T1, T2, Plus 1, Plus 2)
Soda Evo (Air, Coil), Soda Slope, Synonym (RC 1, RC 2, TR 1, TR 2), Nerd (Lite, HD, JR, Mini)
Rowery górskie typu Hardtail NS Bikes: Djambo (1,2), Eccentric Cromo, Clash( Jr, 20),
Rowery Dirt NS Bikes: Movement (1,2), Zircus, Metropolis (1, 2, 3)
Rower gravel NS Bikes: Rag+












.jpg)




